На базі кафедри історії України, економічної теорії та права НЛТУ України розпочала роботу Еколого-правова платформа

Платформа створена з метою:

• проведення еколого-правових обговорень та досліджень;

• ознайомлення з еколого-правовою інформацією студентів, аспірантів викладачів та всіх, кому цікаві питання даної тематики;

• розширення можливостей здобування практичних навиків для студентів, шляхом комунікації з практикуючими у галузі екологічного права юристами;

• залучення до цікавих та актуальних екопроєктів та ін.

Форми роботи платформи: • зустрічі із фахівцями – практиками; • наукові конференції; • ознайомчі лекції та вебінари; • обговорення законодавства; • дебати та дискусії; • круглі столи.

10 жовтня 2023 р. о 14.30 в ауд.405, в рамках роботи Платформи відбудеться зустріч із юрист-консультом Страдчанського лісгоспу Олександром Музиченком та адвокатом, заступником голови комітету земельного, аграрного та довкіллєвого права НААУ Софію Шутяк.