Можливості

Грант для студентів України від компанії Kanyon : “Молодіжне Лідерство та Розвиток Комунікаційних Навичок”

Компанія Kanyon оголошує про старт першого гранту для учнів та студентів України «Молодіжне лідерство та розвиток комунікаційних навичок», прагнучи розвивати українське суспільство й надихаючи молодь до розвитку, аналізу та швидко реакції на постійно змінюваний світ. Участь у конкурсі можуть взяти учні українських навчальних закладів та студенти закладів вищої освіти України будь-якої форми навчання. Конкурсні роботи приймають на електронну пошту scholarship@kanyon.com.ua до 30 вересня 2024 року. Переможця буде оголошено 16 жовтня. Переможець конкурсу отримає грант на навчання у розмірі 20000 гривень. Докладніше – за посиланням : https://kanyon.com.ua/blog/stypendiia-na-navchannia/

До уваги студентів!
До 25 лютого 2024 року триває реєстрація на студентську конференцію Програми балтійського університету «Changed circumstances and new threats for sustainability in the Baltic Sea Region».
Програмою конференції перебачені лекції, воркшопи та студентські дебати https://drive.google.com/drive/folders/1PP3xZVuoLdlcduRyAdHq8dOGsBwFGuSZ . Тематика – сталий розвиток та вплив війни на довкілля.
Конференція відбудеться 15-18 квітня у Познанському технологічному університеті (Польща). Участь у конференції безкоштовна. Покриваються витрати на проживання та харчування.
Більше інформації про конференцію та реєстраційна форма за посиланням https://www.balticuniv.uu.se/activities/bup-student-conference-2024 .