Участь студентів у бізнес-форумі “Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів. Львівщина”

📖13 жовтня за особистим запрошенням президентки Business Woman Club та ініціаторки Greening of the Planet Ганни Крисюк студентки групи ІД-11 та Д-11 відвідали бізнес-форум “Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів. Львівщина”. Захід став ще одним кроком для професійного розвитку наших студентів.📈📌 ✏️ Студентська молодь отримали можливість почути виступи успішних жінок-підприємниць та експертів в сфері сімейного бізнесу, які поділилися своїм досвідом та надихнули на нові досягнення. 🏃‍♀✨ 🔎Відвідування бізнес-форуму стало дуже корисним і послужило відчутним мотиваційним чинником. 🎯На живих прикладах успішних жінок студентки побачили, що незалежно від того, які виклики можуть виникнути в бізнесі чи особистому житті, жінки мають потужну силу і можуть досягти небувалих висот. Жіноче лідерство може існувати в будь-якому сегменті галузі, жінки мають потужний вплив на розвиток бізнесу.

Вдячні пані Ганні за таку цінну можливість та надіємося на подальшу співпрацю!🤗