Теорія та практика у сфері права та інформаційної діяльності у контексті функціонування науково-дослідної та природоохоронної установи НЛТУ України
9 квітня студенти – майбутні юристи разом із викладачами кафедри та студентами зі спеціальності «Інформаційна діяльність» відвідали Ботанічний сад НЛТУ.
Директорка, канд. с.-г. наук Наталія Кендзьора та її заступниця – Тетяна Хомяк ознайомили студентів із історією становлення, діяльністю і колекційними фондами саду лісівничо-ботанічного спрямування. Окрім того, студенти мали змогу ознайомитися із нормативно-правовими документами, які регламентують функціонування Ботанічний саду, адже він входить до складу природно-заповідного фонду України, щодо якого встановлюється особливий режим охорони, відтворення і використання.
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_17-27-17-1024x768.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_17-27-48-1024x768.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_17-28-00-1024x768.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_17-28-53-1024x768.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_17-29-45-1024x768.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_17-32-39-1024x768.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_17-29-37-768x1024.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_17-29-53-1024x768.jpg)