Волейбол. Змагання. Перемога!
30-31 травня з ініціативи Профкому НЛТУ України відбувся Благодійний волейбольний турнір. Національний лісотехнічний університет України був представлений трьома командами. Гравчиня однієї з команд, «НЛТУ Forest», студентка першого курсу спеціальності Право (група ПР-11), Ципан Вікторія була визнана найкращим гравецем. Вітаємо Вікторію, та бажаємо майбутніх перемог!
Завдяки благодійному турніру було зібрано більше 20000 гривень. Усі донати підуть на купівлю автівки для ЗСУ!
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-09_19-40-36-649x1024.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-09_19-40-36-2-1024x1013.jpg)