Інформація у всіх проявах

26 квітня 2024 року студенти спеціальності «Інформаційна діяльність» відвідали Радіо ПЕРШЕ та ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ». Про місію, завдання, цінності та концепцію Радіо ПЕРШЕ розповіла майбутнім спеціалістам програмна директорка Ярина Капітан. Пані Ярина поділилась спогадами про початок війни, коли вона та колектив Радіо ПЕРШЕ вели 14-годинний прямий етер, розказуючи не тільки львів’янам, але і усьому світові, що відбувається в Україні.

Студенти побували на ранковому радіо-етері, «закадрово» поспілкувалися із ведучими – Дмитром Наумцем та Каріною Дмитраш, які розповіли про своє професійне становлення у якості радіо-ведучих та про особливості ранкових етерів.

Студенти побачили студію, де створюється медійний контент, приміщення, де його готують та спробували себе у ролі ведучих. Екскурсія телеканалом «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» та Радіо ПЕРШЕ видалась надзвичайно цікавою та пізнавальною, за що щиро вдячні керівництву телерадіокомпанії.