Відбулось засідання проєктної групи освітньо-професійної програми «Інформаційна діяльність»
18 січня 2024 року відбулось засідання проєктної групи освітньо-професійної програми «Інформаційна діяльність» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 02 «Культура і мистецтво» за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». На зустрічі, під головуванням гаранта програми, професорки кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін, докторки педагогічних наук Гриджук О. Є. та за участі доцента кафедри права та суспільних дисциплін, кандидата історичних наук Саламахи І. П., доцентки кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін, кандидатки історичних наук Денис І. З., було обговорено зміни та доповнення, яких потребує освітньо-професійна програма.
Нагадаємо, що Національний лісотехнічний університет України з 2022 р. здійснює набір студентів на 029 спеціальність – Інформаційна, бібліотечна та архівна справа. Докладніше про спеціальність – за посиланням: https://nltu.edu.ua/index.php/abituriientu/osvitni-prohramy/item/1135-029-informatsiina-bibliotechna-ta-arkhivna-sprava
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-18_16-09-44-1024x766.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-18_16-09-44-4-1024x766.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-18_16-09-44-3-1024x472.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-18_16-09-44-2-1024x766.jpg)