Не тільки про навчання: День першокурсника 2023
Спільнота лісотехніків чекала на це 3 роки. Вперше з 2019 року у НЛТУ України було проведено ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА. 2 листопада, о 18:00 у Конференц-залі скляного корпусу виступали першачки-лісотехніки. Першокурсники-активісти з кожного інституту презентували свої розважальні міні-програми, де вони показували і смішне, і цікаве, трохи танцювальне та музичне. Наші студенти груп ІД-11 та ПР-11 також брали участь у виступах.
Весела атмосфера, багато жартів, насичений творчістю вечір – усе це було у виступах студентів.
Дякуємо організаторам та учасникам за незабутній вечір, а Збройним силам України – за таку можливість!
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-09_21-51-44-2-1024x768.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-09_21-51-44-1024x768.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-09_21-51-45-1024x768.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-09_21-51-42.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-09_21-51-43-2.jpg)
![](https://iupp.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-09_21-51-43.jpg)